Her er- og blir du noe

Vi vil ønske alle våre elever og studenter som har fått skoleplass på Kvadraturen skolesenter velkommen til et nytt skoleår. Og ekstra spesielt velkommen til dere som skal begynne på Kvadraturen for første gang.

Kvadraturen skolesenter er en stor skole og har mange forskjellige studieretninger, det spenner fra videregående opplæring til fagskole. Skoleåret 2017 – 2018 har vi over 1000 elever på videregående skole og ca. 300 studenter på Fagskolen.

Vi har et stort mangfold blant våre elever/studenter, både når det gjelder fagene de velger, erfaringer og alder. Dette gjør at vi er overbevist om at du vil trives på Kvadraturen og lære mye spennende nytt hos oss.

Engasjerte og dyktige lærere står klar til å ta imot dere torsdag 17. august

 

Oppmøteplanen er publisert på skolens hjemmeside og facebook-side og vi gleder oss til et nytt og spennende skoleår sammen med dere.

Vel møtt!

 

Hilsen
Morten Torkelsen
Rektor
Kvadraturen skolesenter