Her er- og blir du noe
Rektor Morten Torkelsen

Foto: Åse Helleren

Vi vil ønske alle våre elever og studenter som har fått skoleplass på Kvadraturen skolesenter velkommen til et nytt skoleår. Og spesielt ekstra velkommen til dere som skal begynne på Kvadraturen for første gang.

Kvadraturen skolesenter er en stor skole og har mange forskjellige studieretninger. Det spenner fra videregående opplæring til fagskole. Skoleåret 2015–2016 har vi over 1100 elever på videregående skole og nærmere 350 studenter på fagskolen. Vi har et stort mangfold blant våre elever/studenter, både når det gjelder fagene de velger, erfaringer og alder. Dette gjør at vi er overbevist om at du vil trives på Kvadraturen og lære mye spennende nytt hos oss.

Oppmøteplanen er publisert på skolens hjemmesider og vi ser frem til et nytt og spennende skoleår sammen med dere.

 

Vel møtt!

 

Hilsen
Morten Torkelsen
Rektor
Kvadraturen skolesenter