Spesialundervisning

I tillegg til den tilpassede opplæring kan elever, etter sakkyndig vurdering og enkeltvedtak, få spesialundervisning. Spesialundervisning gis etter elevens behov og gjennomføres i ulikt omfang og varighet.

 

Teamet tilbyr:

  • Spesialundervisning
  • Kartlegging
  • Veiledning
  • Kurs

Klikk for stort bilde 

Wenche Holtsmark Andersen     
Tlf. 992 11 628 
E-post: Wenche.Holtsmark.Andersen@kvadraturen.vgs.no

Spesialundervisning

Realist

Klikk for stort bilde  

Solveig Bru Egeland 
Tlf. 957 40 980 
E-post: Solveig.Bru.Egeland@kvadraturen.vgs.no

Spesialundervisning

Humanist

Klikk for stort bilde 

Skjalg Stian Grimnes
Tlf. 977 78 252
E-post: Skjalg.Grimnes@kvadraturen.vgs.no

Spesialundervisning

Realist/humanist

Klikk for stort bilde  

Berit Jørgensen
Tlf. 988 68 592
E-post: Berit.Jorgensen@kvadraturen.vgs.no

Spesialundervisning

Humanist

Klikk for stort bilde 

Lars Espen Fulke Oppedal
Tlf. 988 44 884
E-post: Lars.Espen.Fulke.Oppedal@kvadraturen.vgs.no

Spesialundervisning

Realist

Klikk for stort bilde 

Helle Roald Rasmussen
Tlf. 404 01 040
E-post: Helle.Roald.Rasmussen@kvadraturen.vgs.no

Spesialundervisning

Realist

Klikk for stort bilde 

Ingrid Vikingsdal Seland
Tlf. 454 28 457
E-post: Ingrid.Vikingsdal.Seland@kvadraturen.vgs.no​​​​​​​

Spesialundervisning

Realist

Til toppen