Ledelsen

 

  

Preben Skogen
 Tlf. 945 27 448
 E-post:  preben.skogen@kvadraturen.vgs.no

 

Rektor

 

  

Beate Fjellestad
Tlf. 992 36 192
E-post:   Beate.Fjellestad@kvadraturen.vgs.no

Assisterende rektor
Avdelingsleder


Elevtjenester
Ressursteamet

       

   

Wenche Fjell Gundersen
Tlf. 905 71 424
E-post:  Wenche.Fjell.Gundersen@kvadraturen.vgs.no

Avdelingsleder

Påbygg
Humanister
 

 

     

Frode Aarøe
Tlf. 954 99 583
E-post:  Frode.Aaroe@kvadraturen.vgs.no

Avdelingsleder

Realfag

Hverdagslivstrening

Planadministrasjon

 

  

Frank Bruheim
Tlf. 905 49 286
E-post:
Frank.Bruheim@kvadraturen.vgs.no

Avdelingsleder

Idrett- og kroppsøving 

Kurs virksomhet

 

  

Lene Songedal
Tlf. 993 89 996 
E-post: lene.songedal@kvadraturen.vgs.no

Avdelingsleder

Helse- og oppvekstfag 

Vg1

 

  

Birger Hermann Andersen
Tlf. 938 26 500
E-post: birger.hermann.andersen@kvadraturen.vgs.no

Avdelingsleder

Teknologi- og industrifag

                  

Karsten Øen
Tlf. 908 68 138
E-post: Karsten.oen@kvadraturen.vgs.no

Avdelingsleder

Elektrofag

Studieforberedende med elektro 

                      

Tone Hove Ullestad
Tlf. 945 26 750
E-post: Tone.Hove.Ullestad@kvadraturen.vgs.no

Avdelingsleder

Helse- og oppvekstfag

Vg2/Vg3

 

   

Linda Opsal
Tlf. 412 71 230
 E-post: Linda.Opsal@kvadraturen.vgs.no

Avdelingsleder

Studieforberedende med helse 

Plan- og elevadministrasjon
Eksamen
 

 

  

Leif Kåre Spartveit
Tlf. 478 87 230
E-post: Leif.Kare.Spartveit@kvadraturen.vgs.no

Avdelingsleder

Økonomi, Personal, Administrasjon, Drift, HMS

 

  

Arild Knutsen
Tlf. 908 93 119
E-post: Arild.Knutsen@kvadraturen.vgs.no

Avdelingsleder

Vg3 Fagopplæring

HYFU

Formidlingskoordinatorer

 

Til toppen