Ledelsen

Klikk for stort bilde 

Morten Torkelsen
 Tlf. 908 35 647
 E-post: Morten.Torkelsen@kvadraturen.vgs.no

 

Rektor

Klikk for stort bilde 

Gyrid Nedberg Grønlid
Tlf. 920 17 535
E-post: Gyrid.Nedberg.Gronlid@kvadraturen.vgs.no

Ass. rektor vgs.
Avdelingsleder
Studiespesialiserende
Humanistiske fag

Klikk for stort bilde 

Erling Andresen
Tlf. 916 01 817
E-post: Erling.Andresen@kvadraturen.vgs.no

Avdelingsleder
Påbygging til generell studiekompetanse

Klikk for stort bilde 

Aina Bjørndal
Tlf. 901 96 511
E-post: Aina.Bjorndal@kvadraturen.vgs.no

Avdelingsleder
Idrett, Kroppsøving og
planarbeid

Klikk for stort bilde 

Frank Bruheim
Tlf. 905 49 286
E-post:
Frank.Bruheim@kvadraturen.vgs.no

Avdelingsleder
Teknikk og industriell produksjon (TIP)

Klikk for stort bilde 

Beate Fjellestad
Tlf. 992 36 192
E-post: Beate.Fjellestad@kvadraturen.vgs.no

Avdelingsleder
 
Hverdagslivstrening

Klikk for stort bilde 

Cecilie Gitmark
Tlf. 926 24 004
E-post: Cecilie.Gitmark@kvadraturen.vgs.no

Avdelingsleder 
 Arbeidslivstrening, Ressursteamet

Klikk for stort bilde 

Arild Knutsen
Tlf. 908 93 119
E-post: Arild.Knutsen@kvadraturen.vgs.no​​​​​​​

Avdelingsleder
Elektrofag

Klikk for stort bilde 

Tone Hove Ullestad
Tlf. 945 26 750
E-post: Tone.Hove.Ullestad@kvadraturen.vgs.no

Avdelingsleder
Helse- og oppvekstfag

Klikk for stort bilde 

Leif Kåre Spartveit
Tlf. 478 87 230
E-post: Leif.Kare.Spartveit@kvadraturen.vgs.no

Avdelingsleder
 Økonomi/Adm/Drift/HMS

Klikk for stort bilde 

Linda Opsal
Tlf. 412 71 230
 E-post: Linda.Opsal@kvadraturen.vgs.no​​​​​​​

Avdelingsleder
Eksamen
Realfag
Kursvirksomhet

Til toppen