Ledelsen

Klikk for stort bilde  

Morten Torkelsen
 Tlf. 908 35 647
 E-post: Morten.Torkelsen@kvadraturen.vgs.no

 

Rektor

Klikk for stort bilde  

Cecilie Gitmark
Tlf. 926 24 004
E-post: Cecilie.Gitmark@kvadraturen.vgs.no

Assisterende rektor
Avdelingsleder


Elevtjenester
Ressursteamet

       Klikk for stort bilde   

Wenche Fjell Gundersen
Tlf. 905 71 424
E-post:  Wenche.Fjell.Gundersen@kvadraturen.vgs.no

Avdelingsleder

Påbygg
Humanister
 

Klikk for stort bilde     

Frode Aarøe
Tlf. 954 99 583
E-post:  Frode.Aaroe@kvadraturen.vgs.no

Avdelingsleder

Studieforberedende med elektro
Realfag

Klikk for stort bilde  

Frank Bruheim
Tlf. 905 49 286
E-post:
Frank.Bruheim@kvadraturen.vgs.no

Avdelingsleder

Idrett- og kroppsøving 

Kurs virksomhet

Klikk for stort bilde  

Beate Fjellestad
Tlf. 992 36 192
E-post: Beate.Fjellestad@kvadraturen.vgs.no

Avdelingsleder

Hverdagslivstrening

Klikk for stort bilde  

Arild Knutsen
Tlf. 908 93 119
E-post: Arild.Knutsen@kvadraturen.vgs.no

Avdelingsleder
 

Teknologi- og industrifag

               

Karsten Øen
Tlf. 908 68 138
E-post: Karsten.oen@kvadraturen.vgs.no

Avdelingsleder
 

Elektrofag

               Klikk for stort bilde    

Tone Ullestad
Tlf. 945 26 750
E-post: Tone.ullestad@kvadraturen.vgs.no

Avdelingsleder
 

Helse- og oppvekstfag

Klikk for stort bilde   

Linda Opsal
Tlf. 412 71 230
 E-post: Linda.Opsal@kvadraturen.vgs.no

Avdelingsleder

Studieforberedende med helse
Plan- og elevadministrasjon
Eksamen
 

Klikk for stort bilde  

Leif Kåre Spartveit
Tlf. 478 87 230
E-post: Leif.Kare.Spartveit@kvadraturen.vgs.no

Avdelingsleder

Økonomi, Personal, Administrasjon, Drift, HMS

 

 

Til toppen